Neem deel aan de showcase selectie 2021

OPROEP AAN ONZE LEDEN !

Op 24 mei vindt een nieuwe editie van de Belgian World Music Night plaats met de selectie van 2021. De definitieve selectie van artiesten gebeurt op basis van een longlist aan voorstellen van onze leden waaruit een externe jury de definitieve selectie maakt. We rekenen op jullie om artiesten / groepen voor te stellen die voldoen aan de volgende criteria: een lokale productie met actualiteitswaarde (album-release,…) in 2020 of 2021.

De criteria:

  • stuur ons max. 3 live artiesten (bands of solo) en 1 DJ- lokaal talent
  • met recente of binnenkort te verschijnen producties
  • gelieve te denken aan de nodige diversiteit (herkomst, cultuur, M / V / X, FR / NL, enz)
  • je moet lid zijn van het netwerk om voorstellen in te dienen (gratis en eenvoudig lidmaatschap, meer info hier)

De longlist wordt vervolgens bezorgd aan een externe jury, bestaande uit tien professionals uit de sector, die 4 groepen en 2 DJ’s uitkiezen voor de showcases van 2021. De leden van het BWMN-bestuur zullen een laatste blik werpen op de selectie om diversiteit te garanderen.


Stuur ons de info: artiesten, luisterlinks, nieuwsinfo, per e-mail naar belgianworldmusicnetwork (a) gmail.com en ten laatste op 29 maart!